فیزیوتراپی

افتتاحیه فیزیوتراپی بیمارستان حضرت فاطمه (س) : بخش فیزیوتراپی بیمارستان حضرت فاطمه با بکارگیری تجهیزات پیشرفته الکتروترامی، مکانوتراپی و ورزش درمانی توام با انجام درمان های تخصصی علمی روز دنیا و با بکارگیری روش‌های مختلف پیشگیری و درمان دردهای حاد و مزمن عضلانی، اسکلتی و دیگر اختلالات مرتبط با سیستم عصبی، عضلانی و اسکلتی، در فضایی مناسب، پذیرای مراجعین محترم است. علاوه بر مراجعین سرپایی، انجام خدمات فیزیوتراپی برای بیماران بستری، با حضور فیزیوتراپیست بر بالین بیمار انجام می‌شود.

 

 

فیزیوتراپی بیمارستان حضرت فاطمه (س)

 

 

بهترین پزشکان متخصص فیزیوتراپی ساوه

درمان بسیاری از بیماری‌های مختلف، به وسیله فیزیوتراپی ممکن است. برای این منظور، پزشکان متخصص فیزیوتراپی با دانش و تجربه کافی، انواع فعالیت‌های فیزیکی و حرکات توانبخشی را به بیماران ارائه می‌دهند. در شهرستان ساوه نیز تعدادی از بهترین پزشکان متخصص فیزیوتراپی در بیمارستان حضرت فاطمه (س) دسترس هستند.
با بهره‌گیری از خدمات این پزشکان برجسته، شما می‌توانید به بهترین شکل ممکن از درمان‌های فیزیوتراپی بهره‌مند شوید.

 

پزشکان فیزیوتراپی ساوه

فیزیوتراپیست‌ها، افراد متخصص و با تحصیلات عالی هستند که از دانشگاه های برتر علوم پزشکی کشور فارغ التحصیل شده‌اند. آنها در اکثر موارد، قادر به کاهش درد بیمار و بهبود حرکت و عملکرد فیزیکی بدون نیاز به جراحی‌های گرانبها و داروهای شیمیایی با عوارض احتمالی هستند.

پزشکان فیزیوتراپی ساوه می‌توانند به افراد جامعه نحوه پیشگیری از بروز مشکلات را آموزش دهند و اینطوری سلامتی بیشتری را به طولانی مدت برای آنها به ارمغان بیاورند. یک متخصص فیزیوتراپی بعد از معاینه شما و تشخیص مشکل، پروتکل درمانی با هدف کاهش درد، افزایش و بهبود حرکت و عملکرد فیزیکی و پیشگیری از بروز ناتوانی برای شما طراحی می‌کند.

علاوه بر این، فیزیوتراپیست‌ها به شما مشاوره می‌دهند تا با اصلاح سبک زندگی، از کاهش حرکت در مفاصل قبل از بروز مشکلات جلوگیری کنید و بدنی سالم‌تر و فعال‌تری داشته باشید.

 

فيزيوتراپي در درمان چه بيماري هايي کاربرد دارد؟

همان گونه که گفته شد علم فیزیوتراپی مي تواند که همه بیماری‌هایی مرتبط با حرکت را درمان کند و تمام مواردي که برای حرکت کردن نیاز اند را در نظر می‌گیرد، از اين رو کاربردهاي مختلف آن شامل چند دسته از بیماری‌ها می‌شود، که عبارتند از:

درمان بيماري هاي ارتوپدی
درمان بيماري هاي نورولوژیک
درمان بیماری‌های تنفسی و قلبی
درمان بیماری‌های روماتیسمی و پوستی
درمان مشکلات مربوط به کف لگن
درمان بيماراني که نیازمند بستری (پس از بارداری، جراحی و …) هستند
درمان بیماران سوختگی
درمان کودکان

بیمارستان حضرت فاطمه
داروخانه
بیمارستان حضرت فاطمه
اورژانس
فهرست