بلوک زایمان

ریاست بخش سرکار خانم دکتر گیتا بشیری ( متخصص زنان و زایمان
مسئول بلوک زایمان سرکار خانم انوری
شماره تماس بخش زایمان 00 424 424-086 ( داخلی 410 و 412) و خط مستقیم 10 424 424-086

بخش بلوک زایمان بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی حضرت فاطمه(س) در طبقه چهارم و در مجاورت اتاق عمل قرار دارد و بصورت شبانه روزی فعالیت می‌کند.

در صورت مراجعه بیمار به بیمارستان با داشتن برگه بستری بیمار در سرویس خود پزشک معالج بستری می‌شود، در غیر اینصورت در صورت تمایل مادر با پزشک مربوطه یا پزشک آنکالی و کشیک تماس گرفته می‌شود و مراحل بستری بیمار طی می‌شود.

این بخش دارای يک تخت LDR و يک تخت زایمان سنتي است.

خدمات ارائه شده بخش زایمان

  • زایمان بدون درد از طریق بی حسی اسپاینال ،اپيدورال، انتونکس
  • حضور همراه و همسر در طی بستری در اتاق زایمان قبل از زايمان
  • زایمان طبیعی توسط پزشک معالج و متخصص زنان مربوطه بیمار

 


 

زایمان در بیمارستان خصوصی

زایمان در بیمارستان خصوصی، فرایندی است که در آن زنانی که باردار هستند و قصد دارند در محیطی امن و با امکانات به روز و تجهیزات پزشکی کامل، نوزاد خود را به دنیا بیاورند، به بیمارستان خصوصی مراجعه می‌کنند. در بیمارستان خصوصی، تیم پزشکی و پرستاری با استفاده از تجهیزات پزشکی مدرن و با توجه به نیازهای زن و جنین، به زایمان کمک می‌کنند.

 

در بیمارستان خصوصی، برای زایمان از روش‌های مختلفی استفاده می‌شود، از جمله زایمان طبیعی، زایمان با کمک وسایل، و زایمان با سزارین. در طول فرایند زایمان، پزشکان و پرستاران بیمارستان خصوصی، به مادر و نوزاد نگهداری و مراقبت می‌کنند تا به زودیتر به سلامتی برسند.

 

بیمارستان‌های خصوصی به دلیل داشتن امکانات به روز و تجهیزات پزشکی مدرن و همچنین ارائه خدمات شخصی‌سازی شده، هزینه بیشتری نسبت به بیمارستان‌های دولتی دارند، اما این خدمات برای بسیاری از افراد به دلیل کیفیت بالا و راحتی فرایند، جذابیت خاصی دارد.

زایمان در بیمارستان خصوصی ساوه

 

زایمان یکی از رویدادهای مهم در زندگی خانم‌هاست که نیاز به مراقبت و توجه ویژه دارد. برای این منظور بیمارستان خصوصی ساوه با بهره‌گیری از تجهیزات پزشکی پیشرفته و کادری مجرب و متخصص، آماده پذیرش بیماران باردار و انجام عمل زایمان است.

در بیمارستان خصوصی ساوه ( بیمارستان حضرت فاطمه)، به همراه خانواده‌های عزیز، در هر مرحله از زایمان، از جمله مرحله قبل از زایمان، زایمان و پس از زایمان، با دقت و حساسیت لازم رسیدگی می‌شود. از سوی دیگر، با توجه به اینکه زایمان یکی از پرخطرترین رویدادهای پزشکی است، بیمارستان خصوصی ساوه به دوشاخه بهداشتی و ایمنی پیشینه می‌کند.

 

همچنین، بیمارستان خصوصی ساوه با تلاش بی وقفه برای بهبود کیفیت خدمات، از جمله ارائه خدمات درمانی و پرستاری، تغذیه مناسب و تامین کالاهای پزشکی، تمام تلاش خود را برای رضایت بخشی به بیماران و خانواده‌های آنها به کار می‌گیرد.

بنابراین، اگر شما به دنبال یک بیمارستان خصوصی با توجه به نیازهای خاص خود در زمینه زایمان هستید، بیمارستان خصوصی حضرت فاطمه یکی از بهترین گزینه‌ها برای شماست.

زایمان در بیمارستان خصوصی ساوه

زایمان در بیمارستان حضرت فاطمه ساوه

همانطور که اشاره شد زایمان یکی از مهمترین رویدادهای زندگی بشر است که مراحل مختلفی را دربرمی‌گیرد. از جمله این مراحل، انتخاب بیمارستان مناسب برای زایمان است. در این مطلب به بررسی بیمارستان ساوه و شرایط زایمان در این مجموعه پرداخته خواهد شد.

بیمارستان حضرت فاطمه ساوه با داشتن تجهیزات پزشکی کامل و نیروی انسانی مجرب، یکی از بهترین بیمارستان های استان مرکزی برای زایمان است. این بیمارستان با داشتن سالن زایمان مجهز، اتاق عمل، واحد مراقبت های ویژه نوزادان، واحد سونوگرافی و آزمایشگاه تجهیز شده، بهترین شرایط ممکن برای باروری و زایمان را فراهم می‌کند.

 

در بیمارستان ساوه، به مادران در هر مرحله از بارداری و زایمان کمک می‌شود. پزشکان، ماماها و پرستاران با داشتن تجربیات و مهارت‌های لازم، به منظور حفظ سلامت مادر و نوزاد، اقدام به ارائه خدمات پزشکی و مشاوره‌های لازم می‌نمایند.

در کل، بیمارستان حضرت فاطمه ساوه با داشتن تجهیزات مدرن و نیروی انسانی مجرب، یکی از بهترین مراکز در استان مرکزی برای زایمان و باروری است. بانوانی که قصد زایمان در این بیمارستان را دارند، می‌توانند با اطمینان به این مجموعه مراجعه کنند.

هزینه زایمان در بیمارستان حضرت فاطمه ساوه

هزینه زایمان به عوامل مختلفی از جمله نوع زایمان (طبیعی /سزارین)، داشتن یا نداشتن بیمه پایه و سقف بیمه تکمیلی بستگی دارد‌. و بیماران محترم با توجه به درنظر گرفتن شرایط فوق می‌توانند با مراجعه و یا تماس تلفنی با شماره های 9-08642442400 داخلی 137 واحد ترخیص از هزینه زایمان مطلع گردند.

هزینه زایمان در بیمارستان خصوصی

در حال حاضر، زایمان در بیمارستان‌های خصوصی یکی از خدمات پزشکی مهم و پرطرفدار است. هزینه زایمان در بیمارستان خصوصی به عوامل متعددی بستگی دارد که در ادامه به برخی از آن‌ها اشاره می‌کنیم.

 

1. نوع زایمان: هزینه زایمان در بیمارستان خصوصی به طور کلی بسته به نوع زایمان متفاوت است. زایمان طبیعی و زایمان با سزارین هزینه‌های مختلفی دارند. پزشکان و تیم درمانی براساس شرایط فیزیکی و پزشکی مادر و جنین بهترین روش زایمان را توصیه می‌کنند.

 

2. مدت اقامت: هزینه زایمان در بیمارستان خصوصی به مدت اقامت مادر و نوزاد در بیمارستان بستگی دارد. مدت اقامت ممکن است با توجه به وضعیت سلامتی و مشکلات پزشکی، مختلف باشد.

 

3. امکانات بیمارستان: هزینه زایمان در بیمارستان خصوصی نیز به امکانات و تجهیزات موجود در بیمارستان وابسته است. بیمارستان‌های خصوصی با ارائه خدمات پزشکی پیشرفته، تجهیزات مدرن و امکانات راحتی برای بیماران، معمولاً هزینه‌های بالاتری نسبت به بیمارستان‌های دیگر دارند.

بیمارستان حضرت فاطمه
اتاق عمل
بیمارستان حضرت فاطمه
بخش جراحی
فهرست