menusearch
fatimahospital.ir

خبرهای پزشکی - چهار

صفحه اصلی

جستجو
ایران رتبه نخست اتلاف وقت در ترافیک را کسب کرد! ایران رتبه نخست اتلاف وقت در ترافیک را کسب کرد! ایران نخستین کشور و تهران نهمین کلانشهر دنیا در زمینه اتلاف وقت شهروندان در ترافیک شناخته شده است.
بر اساس این گزارش که مربوط به تیرماه سال جاری است، مردم ایران به‌طور متوسط برای هر مسیر خود از مبدأ تا مقصد، بیش از ۵۰ دقیقه زمان در ترافیک هدر می‌دهند و از این بابت در جایگاه نخست جهان قرار گرفته‌اند. شاخص این گزارش متشکل از زمان لازم برای رسیدن به محل کار، برآورد نارضایتی از اتلاف زمان، انتشار گاز دی‌اکسید‌کربن در ترافیک و دیگر ناکارآمدی‌ها در سامانه ترافیکی است.
یکشنبه پانزدهم مرداد ۹۶
افتتاح مجموعه تفریحی ورزشی درمانی لوتوس ساوه افتتاح مجموعه تفریحی ورزشی درمانی لوتوس ساوه مجموعه تفریحی ورزشی درمانی لوتوس ساوه وابسته به بیمارستان حضرت فاطمه (س) با حضور معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر و جمعی از مسئولان محلی و کادر بهداشتی و درمانی این شهرستان در کنار بیمارستان حضرت فاطمه (س) افتتاح شد و آماده ارائه خدمات به شهروندان می‌باشد. این مجموعه شامل استخر اطفال، بزرگسالان، استخر ویژه آب درمانی، جکوزی، سالن بدنسازی و سالن هوازی می‌باشد. در ساخت و تجهیز این مجموعه از با کیفیت ترین و جدیدترین تجهیزات ورزشی و غیر ورزشی بهره گرفته شده است. شنبه هفدهم تیر ۹۶
شرکت سازنده