menusearch
fatimahospital.ir

خبرهای پزشکی - سه

صفحه اصلی

جستجو
این خوراکی‌ها شادتان می‌کند این خوراکی‌ها شادتان می‌کند مطالعات در جهان، بین خوشحالی و مصرف مواد غذایی سالم از جمله میوه ها و سبزیجات ارتباط تنگاتنگی را نشان می‌دهند.
یک رابطه مثبت بین مصرف غذاهای سالم و افزایش احساس شادی وجود دارد. بنا بر تحقیقات، کسانی که روزانه ۷ تا ۸ واحد میوه و سبزی مصرف کنند، بالاترین سطح رضایت و شادی را گزارش کرده اند و گذشته از عواملی مانند درآمد خوب، بیمار نبودن، ورزش کردن، سیگار نکشیدن و ... این عامل سهم به سزایی در شادی افراد دارد.
دوشنبه سیزدهم شهریور ۹۶
انتصاب دکتر نقشبندی به سمت ریاست بیمارستان حضرت فاطمه (س) انتصاب دکتر نقشبندی به سمت ریاست بیمارستان حضرت فاطمه (س) دکتر سید فرید نقشبندی جراح و متخصص ارتوپدی با تصمیم هیئت مدیره طی حکمی به سمت ریاست بیمارستان حضرت فاطمه (س) منصوب شد. یکشنبه پنجم شهریور ۹۶ افراد چاق با خطر کمبود ویتامین D روبه‌رو هستند. افراد چاق با خطر کمبود ویتامین D روبه‌رو هستند. دبیر انجمن پیشگیری از چاقی ایران با بیان اینکه عوامل ژنتیکی و محیطی بسیاری در بروز چاقی موثر است، تصریح کرد: افراد چاق با خطر کمبود ویتامین D روبه‌رو هستند.
دکتر محمد هاشمی، دبیر انجمن پیشگیری از چاقی ایران با بیان اینکه ژنتیک مهم‌ترین عامل چاقی در افراد است، گفت: افرادی که به صورت ژنتیکی در معرض ابتلا به چاقی قرار دارند اگر از یک رژیم غذایی سالم پیروی کنند و فعالیت داشته باشند دچار اضافه وزن و چاقی نمی‌شوند.
دوشنبه سی ام مرداد ۹۶
آگهی دعوت به همکاری آگهی دعوت به همکاری بیمارستان حضرت فاطمه (س) از فارغ التحصیلان مامایی، پرستاری و پزشک عمومی جهت همکاری با این مرکز درمانی دعوت می‌نماید. برای اطلاع از شرایط و جزئیات ادامه مطلب را بخوانید. سه شنبه بیست و چهارم مرداد ۹۶ چه غذاهایی را نباید با ماکروویو پخت. چه غذاهایی را نباید با ماکروویو پخت. اگرچه مایکروویو برای بسیاری از مواد قابل استفاده است، اما انواع خاصی از مواد غذایی وجود دارند که می توانند کیفیت غذایی خود را در صورت مواجهه با دماهای بالا تولید شده توسط این دستگاه از دست بدهند.
به گزارش عصر ایران، مایکروویو یکی از مشهورترین و پر استفاده ‌ترین لوازم خانگی در جهان است، نه تنها به دلیل این که به گرم کردن غذا در چند ثانیه کمک می کند، بلکه امکان پخت برخی وعده‌های غذایی در آب را نیز فراهم می‌کند. در حقیقت، هنگامی که برخی سبزیجات در این دستگاه پخته می شوند، آنها خواص بیشتری را در مقایسه با روش های پخت دیگر حفظ می کنند.
چهارشنبه هجدهم مرداد ۹۶
شرکت سازنده