menusearch
fatimahospital.ir

خبرهای پزشکی - دو

صفحه اصلی

جستجو
ارسال نسخه پزشک از طريق پيام رسان سروش براي پذيرش راديولوژي ارسال نسخه پزشک از طريق پيام رسان سروش براي پذيرش راديولوژي جهت رفاه حال مراجعه کنندگان گرامي جهت دريافت نوبت ام آر آي ، سي تي اسکن، سنجش تراکم استخوان، عکس دندان و ... ،بيماران و مراجعه کنندگان گرامي مي توانند نسخ پزشکي خود را براي بررسي و پذيرش از طريق شماره سروش 09101559049 و يا آيدي MRISaveh@ به واحد تصويربرداري بيمارستان حضرت فاطمه(س) ارسال نمايند. پنج شنبه بیست و سوم آذر ۹۶ از چه خمير دنداني استفاده کنيم از چه خمير دنداني استفاده کنيم یک خمیر دندان مناسب به طور کلي باید فرآیند زدودن و پاک کردن پلاک دندان را بدون آسیب به مینا یا عاج دندان فراهم کند، خاصیت تمیزکنندگی خوبی داشته باشد و از زیبایی دندان محافظت کند. همچنین بایستي با پوست و مخاط دهان سازگاری داشته باشد و بزاق دهان را افزايش دهد و علاوه بر آن طعمش دلپذير باشد. پنج شنبه بیست و هفتم مهر ۹۶ راه اندازی درمانگاه تخصصی اطفال در بیمارستان حضرت فاطمه (س) راه اندازی درمانگاه تخصصی اطفال در بیمارستان حضرت فاطمه (س) درمانگاه تخصصی اطفال با حضور پزشکان متخصص اطفال در بیمارستان حضرت فاطمه (س) راه‌اندازی شد. در حال حاضر دکتر مسعود امین مقدسی در این درمانگاه از کودکان و نوزادان ویزیت به عمل آورده و در آینده نزدیک پزشکان متخصص دیگری به این درمانگاه افزوده خواهند شد. برای اخذ نوبت جهت معاینه سرپایی می‌توانید بصورت 24 ساعته با شماره 00-424-424-086 تماس بگیرید. دوشنبه دهم مهر ۹۶ روشی بسیار موثر برای درمان لکه های پوستی روشی بسیار موثر برای درمان لکه های پوستی علاوه بر افراد بالای 50 سال، رنگ دانه های پوستی در جوانان و افرادی با پوست روشن نیز در اثر قرار گرفتن بیش از حد در معرض نور خورشید، ایجاد می‌شود.
لکه های کبدی مشکلات پوستی شایعی است که در اثر بالا رفتن سن و افزایش ترشح ملانین یا همان رنگ دانه‌های پوست، بوجود می‌آید. لکه های کبدی در اثر استفاده از لامپ ها و یا تخت های برنزه کننده پوست نیز ممکن است ایجاد شوند. مساحت این لکه ها متفاوت بوده و معمولا در صورت، دست ها، شانه ها و یا بازوها ظاهر می‌شوند، زیرا این نواحی بیش از قسمت های دیگر بدن در معرض نور آفتاب قرار دارند.
دوشنبه دهم مهر ۹۶
تغییر الگوی مرگ و میر در جهان تغییر الگوی مرگ و میر در جهان تولد و مرگ دو اتفاق طبیعی در حیات روی کره زمین هستند که انسان را به پیش می‌برند. در طول تاریخ همیشه دلایل مختلفی برای مرگ و میر انسان‌ها وجود داشته است. آیا این دلایل همواره یکسان بوده اند؟ گزارش جدید محققان نشان می‌دهد با اینکه امروزه مردم جهان نسبت به گذشته عمر طولانی ‌تری دارند اما آنچه نرخ مرگ و میر را تعیین می‌کند بیش از آنکه بیماری‌های عفونی و واگیر باشد، بیماری قلبی، تضاد و تروریسم است. یکشنبه بیست و ششم شهریور ۹۶
شرکت سازنده